Je krásná, mladá, nespoutaná, a velmi, velmi tajemná. Svoboda je pro ni víc než jistota. Pije jemně perlivou vodu a všechny koktejly, na které si dokážete vzpomenout. Seznamte se, tohle je Crazy Daisy.

 

Vytvořili jsme bar v centru Prahy a charakter jedné mladé ženy zároveň. Jejich osudy se budou vzájemně prolínat a vy můžete být u toho. Buď prostřednictvím tohoto blogu, nebo ještě lépe přímo na místě, v baru Crazy Daisy ve spodní částí Václavského náměstí v Praze.

 

Nebudeme vám nic nalhávat. Chceme být nejlepším barem v České republice, a tak trochu i na celém světě 🙂 Čekají nás roky nepřetržité tvrdé dřiny, ale věříme, že to zvládneme. Vždyť to celé děláme ze sta procent pro vás, naše hosty.

 

V podniku Crazy Daisy, za jehož konceptem stojí mnohými soutěžemi prověřený a léty praxe ošlehaný barman Achim Šipl, vás čeká nevšední koktejlová podívaná. Unikátní a architektonicky cenný prostor prvorepublikové vinárny, nápojové menu s drinky inspirovanými pozoruhodnými pražskými zákoutími, destilační souprava přímo na barové desce, videomappingová show… Je toho fakt hodně, nejlepší bude se přesvědčit na vlastní smysly. Zkušební provoz zahajujeme dnes, 28. července, oficiální otevíračka je naplánovaná na pátek 15. září.

 

Těšíme se na vás a věříme, že se Crazy Daisy stane tím nejlepším místem, kde můžete ve svém volném čase strávit pohodové (anebo hodně náročné?) chvíle.